Półkolonie

Czy zdarza Ci się zastanawiać, jak zapewnić swojemu dziecku chwile pełne radości i ciekawych doświadczeń w czasie wakacji?
Oto rozwiązanie - półkolonie z Ferajną!

8

turnusów w roku

150

Zadowolonych Dzieciaków

20

Zorganizowanych wycieczek

Dlaczego półkolonie z Ferajną?

Po pierwsze...

Minimum 4 wycieczki w każdym turnusie

Po Drugie...

Zapewniamy

opiekę wykwalifikowanej i dobrze znanej kadry

drugie śniadanie, obiad i napoje

ubezpieczenie w cenie

dyplom uczestnictwa w półkolonii wraz z niespodzianką

Po Pierwsze...

W ramach każdego turnusu organizujemy 4 wycieczki, takie jak na przykład:

Zapewniamy:

Po Drugie...

Zapewniamy:

opiekę wykwalifikowanej i dobrze znanej kadry

drugie śniadanie + obiad + napoje

ubezpieczenie

dyplom uczestnictwa w półkolonii wraz z niespodzianką

Po TRZECIE...

Podczas półkolonii Dzieci będą mogły uczestniczyć również w zajęciach w mniejszych grupach

zabawy dużynowe

konkurs w rzucie jajkiem, wyścigi na wesoło, zabawa “Policjanci i złodzieje”, skoki w workach czyli aktywne spędzanie czasu

gry planszowe

między innymi: Mafia, Sabotażysta, Dixit, Odjechane jednorożce, Brzdęk, Activity, To ja go tnę, Catan, Doble XXL i wiele innych

zajęcia artystyczne

warsztaty ceramiki z profesjonalnym wypałem i szkliwieniem, origami, tworzenie makram, własnych breloków, wakacyjnych magnesów, świecących w ciemności slime-ów czy balonowych zwierzaków

turnieje sportowe

piłka nożna, dwa ognie, streetball i wiele innych

gier drużynowych w których dzieci spróbują swoich sił

zajęcia terenowe

w każdym turnusie gra terenowa i/lub podchody

dodatkowe atrakcje

warkoczyki i brokatowe tatuaże

Półkolonie z Ferajną

Cena

Całkowity koszt pięcio dniowego turnusu wynosi 550 zł.

Godziny

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 7:45 i trwają do godziny 16.

Posiłki

W ramach turnusu zapewniamy drugie śniadanie, wodę i obiad.

Turnus I - "Minecraft - droga do Endu"

Podczas tego turnusu Dzieci przeniosą się do wirtualnego świata Minecrafta, gdzie będą eksplorować różne światy i stawić czoła wyzwaniom, aby dotrzeć do najbardziej tajemniczego miejsca – Endu.

Turnus II - "Lego Go"

Ten turnus będzie pełen kreatywności i zabawy z klockami LEGO. Dzieci będą miały okazję tworzyć swoje własne budowle, projektować i budować różne pojazdy oraz brać udział w emocjonujących wyścigach i konkursach. 

Turnus III - "Detektywi w akcji"

W czasie tego turnusu Dzieci staną się prawdziwymi detektywami, rozwiązując liczne zagadki i łamigłówki. Będą musiały wykorzystać swoje spostrzegawczość i umiejętności logicznego myślenia, aby rozwikłać różne tajemnice.

Turnus IV - "Literacka podróż w czasie"

W tym turnusie Dzieci będą odkrywać magiczne światy literatury, między innymi wcielając się w bohaterów baśni. Przeżyją niezapomniane przygody i pokonają trudności, aby odnaleźć szczęśliwe zakończenie.

Turnus V - "Harry Potter i komnata tajemnic"

Dzieci będą miały okazję przenieść się do świata czarodziejów i wziąć udział w fascynujących lekcjach w Hogwarcie, rozwiązując tajemnice i odkrywając sekrety związane z tajemniczą komnatą.

Turnus VI - "W drodze po olimpijskie złoto"

W turnusie „W drodze po olimpijskie złoto” dzieci przeniosą się do magicznego świata olimpijskich zmagań. Podczas tej inspirującej zabawy terenowej będą miały okazję poczuć się jak prawdziwi olimijczycy. Będą trenować swoje umiejętności, budować zespołowość i rozwijać ducha sportowej rywalizacji. Niech „W drodze po olimpijskie złoto” stanie się inspiracją dla Twojego dziecka, otwierającym drzwi do świata sportowych emocji i pasji.

Turnus VII - "Bohaterowie zapomnianych krain"

Podczas tego turnusu Dzieci będą wchodzić w świat postaci fantasy, takich jak elfy, krasnoludy, magowie itp., odkrywając pełne przygód i tajemnic światy inspirowane grą Dungeons&Dragons.

Turnus VIII - "Zaginiona wyspa"

Dzieci wyruszą na ekspedycję na mityczną zaginioną wyspę, odkrywając sekrety i rozwiązując zagadki, aby ocalić ukryte skarby i powrócić bezpiecznie do domu.

Nasze wartości

Rozwój przez pasje

Oprócz pasjonujących tematycznych turnusów, nasza półkolonia oferuje również wiele innych niezapomnianych atrakcji, zabaw i wycieczek, które zapewnią Twojemu dziecku pełen program rozrywkowy i edukacyjny, dostosowany do jego wieku i zainteresowań.

Warsztaty kreatywne

Dzieci będą miały okazję rozwijać swoją wyobraźnię i umiejętności plastyczne podczas warsztatów artystycznych. Tworzenie rysunków, malowanie, prace manualne – to wszystko dostępne na naszej półkolonii.

Wycieczki edukacyjne

Dzieci będą miały okazję zwiedzić ciekawe miejsca i atrakcje w okolicy, odkrywać nowe miejsca i kultury. Dzięki temu rozbudzą swoją ciekawość świata i poszerzą swoją wiedzę.

Zabawy plenerowe

Organizujemy różnorodne aktywności na świeżym powietrzu, takie jak gry zespołowe, wyzwania sportowe, zabawy wodne i wiele innych. Nasze instruktorzy dbają o bezpieczeństwo i zapewniają dużo radości i śmiechu podczas tych wspólnych aktywności.

Opieka

Pragniemy, aby Twoje dziecko miało niezapomniane wakacje, pełne przygód, nauki i radości. Nasz doświadczony i kreatywny zespół instruktorów zadba o to, aby Twoje dziecko czuło się bezpieczne, spełnione i dobrze bawiło się przez cały czas trwania półkolonii.

Skontaktuj się z nami

Jeśli w Twojej głowie pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiemy

Półkolonie w obiektywie